Rodinný dům v centru obce Trhová KamenicePopis:

Rodinný dům s hospodářským přístavkem a garáží v obci Trhová Kamenice - Raisovo náměstí.
Dům je cihlový, nepodsklepený, přízemní s obytným podkrovím k dokončení, se sedlovou střechou. V domě jsou nová okna. Stav domu je dobrý, jen nebyl temperován. Disp. : v přízemí 5 místností, WC, prostorné podkroví s položenými OSB deskami. Na obytnou část domu navazuje hospodářská část, kde byly v minulosti chlívy pro hospodářská zvířata. Dále je na tuto část napojena garáž, kde můžete bez problému zaparkovat svůj vůz.
V domě jsou veškeré přípojky. Přípojky: elektřina, plyn, obecní voda a obecní kanalizace. Dva plynové kotle, jeden je napojen na spodní část domu, druhý slouží k vytápění podkroví. Celková plocha pozemku: 540 m2. Doporučujeme prohlídku.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Chrudim

Adresa:

Trhová Kamenice

Cena:

2 466 300,- Kč

Značka:

66RD04418

Rozšířené informace

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Benda Jiří

Mobil:

774 118 852

Telefon:

495 213 915

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky