Rodinný dům s garáží v Kojicích, 2 km od Týnce nad LabemPopis:

Exkluzivní nabídka rodinného domu 3+1 s garáží v obci Kojice, 2 km od Týnce nad Labem. Vnitřní dispozice: vstup prosklenou verandou, kuchyň, komora, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, dále na obytnou část navazuje kotelna, garáž s montážní jámou, menší stodola se vstupem na půdu. Dále se u domu nachází přístavek, který byl využíván jako dílna. Přípojky: voda obecní doveden do domu, veřejná kanalizace, el. 230/380V, voda studniční užitková, kotel na tuhá paliva. Celková plocha pozemku: 492 m2. Doporučujeme prohlídku s makléřem.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Pardubice

Adresa:

Kojice

Cena:

599 900,- Kč

Značka:

66RD04219

Rozšířené informace

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Vašata Jiří

Mobil:

724 806 101

Telefon:

495 213 915

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky