Rodinný dům na klíč na pozemku 913 m2 v obci Horní BrusnicePopis:

Prodej stavebního pozemku o velikosti 913 m2, určeného pro výstavbu rodinného domu v obci Horní Brusnice. Jedná se o krásný pozemek s výhledem do údolí a na Zvičinu. Celý pozemek je v Územním plánu obce k výstavbě rodinného domu. K pozemku je vydáno od 3/2020 Stavební povolení na výstavbu přízemního rodinného domu - bungalovu se zastavěnou plochou 135 m2. Výstavbu provede stavební firma Český Domek, který ji celou kompletně dokončí od začátku stavby po dobu 12-15 měsíců. Veškeré inženýrské sítě, které budou na pozemku zřízeny (obecní voda, jímka splaškových vod, retenční nádrž a vsakovací těleso dešťových vod, elektřina 3x32A). Vytápění: tepelné čerpadlo Nordline 9,5, vzduch voda, TUV 250l, podlahové teplovodní vytápění. Pozemek je nyní v méně udržovaném stavu. Veškerá občanská vybavenost je dostupná do 10 min. jízdy autem (školka, škola, úřady, lékař, obchody, atd. ).
Hlavní výhody prodávaného pozemku:
- již v Územním plánu obce
- vydané stavební povolení na výstavbu rodinného domu
- veškeré sítě připraveny na pozemku
- ideální velikost a tvar pozemku
- klidná část obce
- stavbu vede firma Český Domek
Těšíme se na Váš zájem a věříme, že si pozemek brzy najde nového majitele. Zvu Vás na prohlídku pozemku a rád předám i další informace. V případě zájmu o dům mohu zaslat základní výkresovou dokumentaci. S pozdravem Štěpán Pohl.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Trutnov

Adresa:

Horní Brusnice

Cena:

4 540 000,- Kč

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

66RD04342

Rozšířené informace

Druh stavby:

cihlová

Stav stavby:

projekt

Druh objektu:

samostatný

Typ objektu:

přízemní

Plocha parcely:

913

Zastavená plocha:

135

Zahrada:

ano

Inženýrské sítě:

vodovod

kanalizace

elektřina

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Pohl Štěpán

Mobil:

777 150 437

Telefon:

495 214 574

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky