Rodinný dům 18 km od HKPopis:

Nabízíme k prodeji rodinný dům se zahradou v obci Lejšovka. Dispozice - vstupní chodba, kuchyně, obývací pokoj s krbem, koupelna s WC a vstup do podkroví, nahoře 3 pokoje. Součástí prodeje je stodola, kde je vybudovaná garáž, sklad a dílna. V obytné části domu je další prostor využívaný jako sklad. Na dům navazuje přístřešek, který se dá využít pro parkování nebo jako sklad. Na oploceném pozemku vlastní studna a ovocné stromy. Vytápění domu je zajištěno elektrickými přímotopy, akumulačními kamny a v koupelně podlahové topení. Plyn je ve sloupku na hranici pozemku. Do domu zavedena elektřina a voda z obecního vodovodu i studny. V obci dobré autobusové spojení. Dům je ihned k užívání.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Lejšovka

Cena:

neurčena

Poznámky k ceně:

info v kanceláři

Celková plocha:

1400 m2

Značka:

940

Rozšířené informace

PENB:

G

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) BERNECKER reality s. r. o. (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

S. K. Neumanna 1257

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Koppová Jana

Mobil:

602832260

Telefon:

495534888

Fax:

495534888

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky