RD k trvalému bydlení i k rekreaciPopis:

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům se zahradou v obci Polom, okres Rychnov nad Kněžnou. Obec se nachází v krásném prostředí v podhůří Orlických hor, 6 km od Potštejna. Zastavěná plocha 238 m2. Celková plocha pozemku vč. zastavěné plochy 1. 154 m2. Disp. 1NP - zádveří, chodba, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, soc. zařízení, schodiště. 2NP - nevyužité podkroví. Příslušenství domu: garáž, dílna, kolna, skleník. Přípojky - voda, elektro 220/380, septik. Vytápění ústřední na TP, ohřed vody el. bojlerem. Nemovitost je svou povahou vhodná k celoročnímu bydlení i k rekreaci. Cena 1. 495. 000 Kč včetně právních služeb a provize RK. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zajistíme. Více informací o nabídce u makléře zakázky. PENB nebyl dodán, proto uvádíme třídu G.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Rychnov nad Kněžnou

Adresa:

Polom

Cena:

1 495 000,- Kč

Poznámky k ceně:

včetně právních služeb a provize RK

Značka:

3271

Rozšířené informace

Druh stavby:

cihlová

Stav stavby:

dobrý

Umístění objektu:

centrum obce

Počet podlaží:

2

Plocha parcely:

1154

Zastavená plocha:

238

Užitná plocha:

217

Inženýrské sítě:

vodovod

elektřina

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) PALACE REALITY (IČ 65677188) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Čelakovského 503/14

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Králová Andrea

Telefon:

+420604705995

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky