Pronájem domu se zahradou v Hradci Králové Na DřevěncePopis:


V zastoupení majitele nabízíme dlouhodobý pronájem rodinného domu s velkou zahradou v klidném místě Hradce Králové-Nový Hradec Králové. Byt má plynový kotel,tři pokoje,prostornou kuchyni s kuchyňskou linkou,elektrickým sporákem,stůl a židle, prostornou chodbu,koupelnu a WC. K užívání je velká zahrada (povinnost sekání) s ovocnými stromy a venkovním posezením. Parkovat lze na pozemku za plotem. Dům je čerstvě vymalovaný a čeká na nového nájemníka. Nájemné 15. 000,- plus energie cca 3. 500, majitel požaduje složení vratné kauce-jistiny, RK zprostředkování 12000. Hledáme pracující spolehlivé lidi, kteří ocení bydlení v klidném místě se zahradou. Klíče pro nezávaznou prohlídku máme. Pro bližší informace a termín nezávazné prohlídky prosím kontaktujte telefonicky makléře : Pavel Staněk telefon 777192016. Doporučuji!

Typ nabídky:

pronájem

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Hradec Králové

Cena:

15 000,- Kč/měsíc

Poznámky k ceně:

+energie cca 3.500,

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

BH2591

Rozšířené informace

Druh stavby:

cihlová

Stav stavby:

dobrý

Druh objektu:

samostatný

Užitná plocha:

95

Inženýrské sítě:

kanalizace

plyn

elektřina

topení centrální - plyn

PENB:

E nehospodárná

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) RK Bytyhradec (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Wonkova 554

Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Staněk Pavel

Telefon:

777 192 016

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky