Prodej rodinného domu v obci Dolní Nemojov (rezervace)Popis:

Dovolujeme si Vám nabídnout rodinný dům v obci Dolní Nemojov, v krásné lokalitě přehrady Les Království nedaleko Dvora Králové nad Labem. Disp. : 1. NP: vstup, chodba, sklep. komora, 3 místnosti, WC, koupelna. V dolní části nutná celková rekonstrukce. 2. NP: samostatný vchod, schodiště, WC, koupelna se sprchovým koutem, vstup na terasu, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice. Přípojky: voda i kanalizace obecní, el. 230/400v, topení na tuhá paliva + akumulační kamna. U domu garáž. Na pozemku, zděná kolna, 2x dřevěná kolna, seník. Celková plocha pozemku: 493 m2. V obci je základní občanská vybavenost: mateřská a základní škola, obchod, obecní úřad, pošta, restaurace. Autobusová doprava - Dvůr Králové, Vrchlabí, Špindlerův Mlýn, Hradec Králové.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Trutnov

Adresa:

Nemojov

Cena:

1 700 000,- Kč

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Nabídka je rezervována

Značka:

66RD04512

Rozšířené informace

Druh stavby:

cihlová

Stav stavby:

špatný

Plocha parcely:

493

Zastavená plocha:

169

Sklep:

ano

Sociální zařízení:

ano

Inženýrské sítě:

vodovod

kanalizace

elektřina

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Krejcarová Jana

Mobil:

602 618 405

Telefon:

495 213 915

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky