Prodej rodinného domu v Nechanicích Raabova ulicePopis:


V exkluzivním zastoupení majitelů nabízíme prodej rodinného domu v klidném místě obce Nechanice. Prostorný dům je v Raabově ulici poblíž Štrosových sadů. Má novou střešní krytinu na prostorné půdě,která je vhodná k přestavbě na bytové prostory. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, veřejný vodovod a elektřinu. Do domu je zaveden plyn,který není po domě rozvedený. Topení kotel na TP. Za domem přístavba garáž, dílna,kůlna. Vhodné pro toho, kdo hledá klidné místo k bydlení ,téměř bez provozu automobilové dopravy(ulice je slepá) a chce si rekonstruovat dům podle svých představ. Na nemovitosti neváznou žádné právní závady a je po zaplacení ihned k dispozici. Pro bližší informace či termín nezávazné prohlídky kontaktujte telefonicky makléře : Pavel Staněk telefon 777192016.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Nechanice

Cena:

3 600 000,- Kč

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

BH2698

Rozšířené informace

Druh stavby:

cihlová

Stav stavby:

před rekonstrukcí

Druh objektu:

řadový

Plocha parcely:

603

Inženýrské sítě:

vodovod

kanalizace

plyn

elektřina

topení centrální - tuhá paliva

PENB:

G mimořádně nehospodárná

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) RK Bytyhradec (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Wonkova 554

Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Staněk Pavel

Telefon:

777 192 016

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky