Prodej rodinného domu se stodolou a garáží v TěchlovicíchPopis:


V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej venkovského rodinného domu se stodolou a garáží v obci Těchlovice u Hradce Králové. Dům je napojený na sítě: elektrická energie,plyn,obecní vodovod a vlastní studna,septik(v současné době probíhají v obci stavební práce po kterých bude možné domy v této části obce napojit na veřejnou kanalizaci). Dispozice: tři pokoje,obytná kuchyně,předsíň,koupelna, stodola,garáž. Nový plynový kotel. Dům je částečně podsklepený. Dům je vyklizený a po zaplacení kupní ceny ihned k dispozici. PENB nebyl dodán, proto uvádíme en. třídu G. Klíče pro nezávaznou prohlídku máme. Pro její případný termín kontaktujte makléře : Pavel Staněk telefon 777192016.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Těchlovice

Cena:

1 950 000,- Kč

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

BH2522

Rozšířené informace

Druh stavby:

cihlová

Stav stavby:

před rekonstrukcí

Druh objektu:

samostatný

Plocha parcely:

322

Zastavená plocha:

100

Inženýrské sítě:

vodovod

plyn

elektřina

topení centrální - plyn

PENB:

G mimořádně nehospodárná

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) RK Bytyhradec (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Wonkova 554

Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Staněk Pavel

Telefon:

777 192 016

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky