Prodej rodinného domu 3+kk - MachovPopis:

Prodej rodinného domu 3+kk se započatou rekonstrukcí v obci Machov, okr (cca 6 km od Police nad Metují, cca 9 km od Hronova, cca 18 km od Náchoda); pozemek celkem 305 m2, užitná plocha cca 180 m2, zastavěná plocha domu 112 m2, obytná plocha cca 100 m2. Dispozice: Suterén: částečně sklep (12 m2). Přízemí – prostorná chodba, 1 velká obytná místnost s pecí, chodbička, koupelna, WC a 1 místnost se samostatným vstupem s výlohou (lze předělat na obytnou místnost a nebo využít jako obchůdek, kadeřnictví…). Podkroví – 1 pokoj, půda - možnost další vestavby (vyvedený odpad, elektřina, voda). Vytápění: lokální na TP + lokální elektrické. IS: elektro. , obecní vodovod, kanalizace, plyn (na hranici pozemku). Na dům navazuje dřevník, kůlna a dílna (nad tím velká půda). Dům byl postaven v roce 1929 jako pekárna s krámkem. V obci úřad městyse Machov, pošta, ZŠ, MŠ, hřiště, tělocvična, restaurace, prodejna potravin. . . Vhodné k trvalému bydlení i k rekreaci. Machov a jeho okolí jsou vhodné nejen pro turistické výlety, ale nabízí i mnoho možností pro milovníky cykloturistiky. V dosahu jsou skalní města Adršpašsko-teplické skály, Stolové hory, Błędne skały, Broumovské stěny a Hejšovina. Financováni Vám rádi zajistíme. Bližší informace Vám rádi sdělíme v realitní kanceláři. Třída energetické náročnosti budovy: G - mimořádně nehospodárná.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Náchod

Adresa:

Machov

Cena:

1 700 000,- Kč

Celková plocha:

305 m2

Značka:

N02726

Rozšířené informace

Plocha parcely:

305

Zastavená plocha:

112

Sklep:

ano

Sociální zařízení:

ano

Inženýrské sítě:

veřejný vodovod

kanalizace

plyn

elektřina

topení lokální - tuhá paliva

PENB:

G

PENB:

G mimořádně nehospodárná

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Fortunae (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Eliščino nábřeží 842

500 03 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Jakub Janiš

Mobil:

+420 774 289 077

Telefon:

+420 495 516 162

Fax:

+420 495 516 163

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky