Prodej RD v NechanicíchPopis:


V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej prostorného RD v Nechanicích. Jedná se o přízemní RD s dvorem a zahradou, s prostornou půdou vhodnou k vybudování dalších bytových prostor v klidném místě města Nechanice, zastavěná plocha 15 krát 10 metrů. Klidné místo bez silničního provozu. Dům je v původním stavu,s novou střechou, vhodný k rekonstrukci či modernizaci. Je napojený na veškeré sítě-plyn,elektřina,voda městská i vlastní, kanalizace. Plyn je doveden do domu ale není rozveden po domě. Vytápění centrální -kotel na TP. Dům je částečně podsklepený. Dům je bez právních vad a po zaplacení je ihned k dispozici. Vhodné pro toho, kdo ocení větší výměru domu a jeho umístění v klidné části Nechanic u Štrosových sadů. Klíče máme. Pro bližší informace a termín nezávazné prohlídky prosím kontaktujte telefonicky makléře : Pavel Staněk telefon 777192016. Doporučuji!

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Nechanice

Cena:

4 750 000,- Kč

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

BH2596

Rozšířené informace

Druh stavby:

cihlová

Stav stavby:

dobrý

Druh objektu:

řadový

Zastavená plocha:

150

Užitná plocha:

110

Inženýrské sítě:

vodovod

kanalizace

elektřina

topení centrální - plyn

PENB:

G mimořádně nehospodárná

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) RK Bytyhradec (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Wonkova 554

Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Staněk Pavel

Telefon:

777 192 016

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky