Prodej RD 6+1 - Hradec Králové – SlatinaPopis:

Prodej rodinného domu v Hradci Králové – Slatina; pozemek 546 m2, zastavěná plocha 126 m2, obytná plocha 221 m2, užitná plocha 245 m2, zimní zahrada 24,5 m2. Dispozice: přízemí – vstup, zádveří, schodišťový prostor, šatna, obývací pokoj propojený s jídelnou, kuchyní (lednička Electrolux, 2 mrazák Electrolux, myčka Miele, varná deska a trouba Electrolux) a zimní zahradou, koupelna, WC, technická místnost, dřevěné schodiště. První patro – ložnice, pracovna, 2 dětské pokoje, koupelna s WC, z chodby vstup na půdu po stahovacích schodech. Obvodové stěny: Ytong tl. 365 mm + polystyrén 150 mm. Krov – dřevěný, tašky – betonové, okapy a svody - měděné, okna - plastová + hliníkové rolety, v zimní zahradě žaluzie. Stropy – z l profilů a hurdisek, sádrokartonové podhledy. Vytápění: ÚT – plynový kotel Junkers se zásobníkem na ohřev vody, podlahové topení a topné žebříky v koupelnách a šatně, nástěnný radiátor v pracovně. IS: elektro. 400/230 V, obecní vodovod + vrtaná studna, kanalizace, plyn. Podlahy: v přízemí dlažba, v prvním patře plovoucí podlaha + dlažba v koupelně, na půdě PVC. V domě je nábytek vyrobený na zakázku, který je součástí kupní ceny (kuchyně, jídelna, obývací pokoj, ložnice, pracovna, šatna, technická místnost, půda). Dveře z dubového masivu s dřevěnými obložkami. V roce 2013 byla dostavěna zimní zahrada a provedena rekonstrukce koupelen (v přízemí - nové WC, umyvadla, sprchový kout, skříňky, v 1. patře - obklady, dlažba, WC, sprchový kout, vana, umyvadla, skříňky), radiátor v pracovně a položeno PVC na půdu. Na jižní straně pozemku za domem je udržovaná okrasná zahrada chráněná ze všech stran před pohledy cizích osob. Okrasné stromy, keře, dřevěný zahradní domek, trávník s nově položenou závlahou napojenou na studnu. Vedle domu stání pro 2-3 auta. Možnost parkovat před domem. Zastávka MHD 100 m, školka 300 m, sportovní a dětské hřiště 500 m. Pěkné, klidné bydlení, doporučujeme.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Hradec Králové

Cena:

11 500 000,- Kč

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

N02771

Rozšířené informace

Druh stavby:

cihlová

Stav stavby:

velmi dobrý

Druh objektu:

řadový

Typ objektu:

patrový

Plocha parcely:

546

Zastavená plocha:

126

Užitná plocha:

221

Sociální zařízení:

ano

Inženýrské sítě:

vodovod

veřejný vodovod

kanalizace

plyn

elektřina

topení centrální - plyn

PENB:

D

PENB:

D méně úsporná

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Fortunae (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Eliščino nábřeží 842

500 03 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Jakub Janiš

Mobil:

+420 774 289 077

Telefon:

+420 495 516 162

Fax:

+420 495 516 163

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky