Prodej novostavby RD 4+1 + dvojgaráž - Hradec Králové – Svobodné DvoryPopis:

Nabízíme Vám moderně pojatý nízkoenergetický zděný rodinný dům 4+1 + dvojgaráž a dílnu v obci Hradec Králové – Svobodné Dvory, okr. Hradec Králové. Pozemek o výměře 599 m2 je oplocen a opatřen vjezdovými vraty. Na pozemku je studna. Zastavěná plocha 135 m2, užitná plocha 169 m2, obytná plocha 126 m2. Dispozice: Přízemí – prostorný obývací pokoj (se vstupem na terasu a zahradu) propojený s jídelnou (33,7 m2) a kuchyní (12,9 m2), (kuchyňská linka vč. spotřebičů není součástí ceny), vstupní hala se schodištěm propojená dvoukřídlými prosklenými dveřmi do obývacího pokoje, WC, komora, spíž, technická místnost. 2. NP: 3 obytné místnosti (16,7 m2, 15,8 m2 a 12,8 m2), chodba a koupelna s rohovou vanou, sprchovým koutem, dvěma umyvadly a WC). Plovoucí podlahy, obklady, dlažby, vnitřní dveře a sanitární zařizovací předměty provedeme dle individuálního výběru. V ceně je komín pro krb nebo krbová kamna. Dům je možné doplnit pergolou, terasou na střeše garáže nebo elektricky ovládanými venkovními okenními žaluziemi.
Zateplení domu je provedeno fasádním polystyrénem EPS 240 mm! Trojité zasklení oken je samozřejmostí. Pro minimalizaci tepelných ztrát je zvolena předsazená montáž oken, podobně jako u pasivních domů. Součinitel prostupu tepla vnějších stěn odpovídá hodnotám pro pasivní domy. S ohledem na velmi malé tepelné ztráty domu je navrženo vodovodní podlahové vytápění s elektrokotlem o výkonu pouze 9kW. Díky snížené sazbě elektřiny budou náklady na vytápění domu velmi nízké. Všechny přípojky (elektro, voda, kanalizace) jsou součástí nabízené ceny. Zastávka MHD je 5 min. chůze od domu. Po dokončení projektové přípravy předpokládáme realizaci domu do 1 roku po vydání SP. Občanská vybavenost v místě: pošta, Základní a Mateřská škola.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Hradec Králové

Cena:

8 900 000,- Kč

Celková plocha:

599 m2

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

N02802

Rozšířené informace

Druh stavby:

cihlová

Stav stavby:

novostavba

Druh objektu:

samostatný

Typ objektu:

patrový

Počet podlaží:

2

Plocha parcely:

599

Zastavená plocha:

135

Užitná plocha:

169

Garáž:

ano

Zahrada:

ano

Sociální zařízení:

ano

Inženýrské sítě:

vodovod

vodovod i studna

kanalizace

220 V/380 V

topení centrální - elektro

PENB:

B

PENB:

B velmi úsporná

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Fortunae (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Eliščino nábřeží 842

500 03 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Jakub Janiš

Mobil:

+420 774 289 077

Telefon:

+420 495 516 162

Fax:

+420 495 516 163

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky