Prodej dvou rodinný domů na pozemku 2948 m2 v OstroměřiPopis:

Atypická nabídka: Prodej dvou rodinných domů na jednom pozemku 2948 m2 v ulici T. G. Masaryka v obci Ostroměř.
Jedná se o rodinný dům o dispozici 5+kk o celkové ploše 175 m2 a rodinný dům ve stavu před dokončením s více jak 10 místnostmi a 5 koupelnami na 3 patrech.
Rodinný dům o dispozici 5+kk je po celkové rekonstrukci a přístavbě. Dům zdobí vnější prvky z kamene a pískovce. Dispozice domu: dvě vstupní chodby, obývací pokoj, dva pokoje, kuchyň s jídelnou a jeden loftový pokoj v podkroví. Dům je momentálně využívaný na 2 bytové jednotky se samostatnými vchody.
Přípojky: kanalizace obecní, obecní vodovod a vlastní vodárna s možností přepínání, vytápění kvalitním tepelným čerpadlem, elektřina 220/380V, příprava pro klimatizaci.
Dům je postavený z plných cihel a zateplený polystyrénem tl. 14 cm. Střešní krytina KM Beta a okna jsou platová s trojskly.
Rodinný dům ve stavu před dokončením má více jak 10 místností a 5 koupelen. Užitná plocha domu je cca 351 m2 na 3 patrech. Dům je postavený z plných cihel a na pevných základech hloubky místy až 190 cm. Ozdobou domu a interiéru jsou také kamenné a pískovcové prvky. Mezi fotografie jsme zařadili i příkladné vizualizace pro lepší představu domu po dokončení.
Technické údaje: plná cihla, pevné základy, stropy z betonových trámců, plastová okna - trojskla, předimenzovaná střešní konstrukce, taška KM Beta, střešní izolace 30-40 cm.
Dům je ve stavu před dokončením a nabízí se zde více možností využití. Například sídlo firmy, byty, ubytování v soukromí a nebo jako Vaše luxusní sídlo s více jak 10 místnostmi na 3 patrech. Ve 2. NP domu se nachází velká terasa (19m2) s výhledem na celou zahradu a okolí. Pozemek o velikosti 2948 m2 Vám nabízí nejenom velké možnosti využití, ale také klidné prostředí pro Váš domov.
Vážným zájemcům poskytneme i další informace k oběma nemovitostem formou připravené technické dokumentace. Možnosti a celkové pojetí rodinných domů a následného využití již necháme na novém majiteli a jeho fantazii. Věříme, že Vás tato nestandardní nabídka zaujala a budeme se těšit na Váš zájem. Nemovitostmi Vás rád provedu. S pozdravem Milan Polívka. Certifikovaný realitní makléř číslo OsR 19. /I. /2018 Asociace realitních kanceláří České republiky.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Jičín

Adresa:

Ostroměř

Cena:

19 000 000,- Kč

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

66RD04534

Rozšířené informace

Druh stavby:

cihlová

Stav stavby:

velmi dobrý

Druh objektu:

samostatný

Typ objektu:

patrový

Počet podlaží:

3

Plocha parcely:

2948

Užitná plocha:

526

Zahrada:

ano

Plocha zahrady:

2588

Počet obytných místností:

5

Sociální zařízení:

ano

Inženýrské sítě:

vodovod

vodovod i studna

kanalizace

elektřina 220 V/380 V

topení centrální - elektro

PENB:

C

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Polívka Milan

Mobil:

734 261 016

Telefon:

495 214 574

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky