Prodej domu k bydlení nebo podnikání v obci Mladkov,6 km od PastvinPopis:

Nabízíme Vám prodej rozsáhlého domu vhodného k bydlení a podnikání v malebné obci Mladkov v Orlických horách. Obec je v blízkosti turisticky zajímavých míst jako je Dolní Morava 17 km, Pastviny 6 km a výchozí bod do Orlických hor. Dům vyžaduje rekonstrukci. Tento objekt může být zajímavá investiční nabídka pro šikovného podnikatele, který zde může zbudovat např. penzion. Objekt je celý podsklepený, patrový s půdou a mansardovou střechou. Z obou stran domu jsou připojeny malé přístavky přibližně o dvou místnostech, velká garáž. Přípojky: voda a kanalizace obecní, plyn, elektřina. V obci veškerá občanská vybavenost: ZŠ, MŠ, obecní úřad, pošta, lékárna, obchod, hostinec. Výborná dopravní dostupnost: vlak, autobus. V okolí turistické stezky, bunkry. Celková plocha pozemku: 402 m2.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Ústí nad Orlicí

Adresa:

Mladkov

Cena:

925 000,- Kč

Značka:

66RD04359

Rozšířené informace

Druh stavby:

smíšená

Stav stavby:

před rekonstrukcí

Druh objektu:

samostatný

Typ objektu:

přízemní

Plocha parcely:

402

Inženýrské sítě:

vodovod

kanalizace

plyn

elektřina

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Vašata Jiří

Mobil:

724 806 101

Telefon:

495 213 915

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky