Prodej bytového domu v obci SemanínPopis:

Hledáte investiční příležitost? Chtěli byste rodinný dům o více bytech? Tak přesně pro Vás máme k prodeji velký rodinný dům s 5 byty s celkovou užitnou plochou 490 m2 a celkovým pozemkem 816 m2 v obci Semanín nedaleko České Třebové. Dispozice: přízemí: byty 3+1, 3+1, 2+1. I. patro: byty 3+1, 3+1. Byty mají celkovou obytnou plochu přibližně 410 m2. V přízemí je dále možné ze dvou menších prostorů vybudovat 2 garsoniéry o velikosti cca 25 m2. Byty 3+1 jsou o velikosti cca 85 m2 a byt 2+1 o velikosti 70 m2. Dům kolaudovaný na konci 80. let je momentálně užíván nájemníky ze sociálně slabších vrstev. Interiér domu je tak v méně udržovaném stavu. Stavební části a střecha jsou v dobrém stavebně - technickém stavu. Nový majitel tak musí počítat s nutnou rekonstrukcí minimálně do interiéru a oken. Předpokládaná hodnota rekonstrukce v provedení standard - pronájem je odhadnuta na 3. 000. 000,-Kč. Samozřejmě záleží na možnostech nového majitele. Cena může být dle možností i nižší. Následně se celý dům s garsonkami lze pronajímat za 45. 000,-Kč - 50. 000,-Kč za měsíc. To vše s přihlédnutím na standard bytů. Do předání nemovitosti by byli stávající nájemníci vystěhováni. Dům je napojený na obecní vodovod, septik a elektřinu 220/380V. Vytápění pomocí akumulačních kamen a ohřev vody přes bojler. Obec nemá plyn ani kanalizaci. Prohlídky domu po domluvě. Kupní cena k jednání. Věříme, že někoho tato nabídka osloví a zájemce si odmyslí aktuální stav domu či interiéru a bude vnímat nemovitost jako celek. Fotky jsou použity z jednoho bytu, který byl na focení nájemníky připraven. Ostatní jsou dispozičně velmi podobné. Dům se nachází v klidné části obce. V obci je Mateřská školka i Základní škola. Prosíme o pochopení, že nemáme více foto. Kupní cena k jednání. Budeme se těšit na Váš zájem a věříme, že si dům najde brzy nového majitele. Pro bližší informace mi neváhejte zavolat. Budu se těšit. S pozdravem Milan Polívka.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Ústí nad Orlicí

Adresa:

Semanín

Cena:

neurčena

Poznámky k ceně:

volejte makléři

Značka:

66RD04434

Rozšířené informace

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Polívka Milan

Mobil:

734 261 016

Telefon:

495 214 574

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky