Pozemek 2.380 m2 se starším RD (3+kk) - Plch u Pardubic a Hradce Králové (rezervace)Popis:

Nabízíme velký pozemek 2. 380 m2 s rodinný domem 3+kk v obci Plch u Pardubic a Hradce Králové. Původní hospodářské stavení z roku 1930 je postavené z cihel a smíšeného zdiva. Přední část domu sloužila k bydlení a v zadní části jsou hospodářské prostory. Dům není podsklepen. V prostřední části pozemku je průjezdná zděná stodola a v zadní části je slunná zahrada (1. 590 m2) s několika ovocnými stromy. V obytné části v přízemí se nachází vstupní chodba, kuchyně s jídelnou, dva pokoj, chodba, koupelna a toaleta. Před 40ti lety byly provedeny stavební úpravy - přístavba vstupní chodby, vybudování koupelny a toalety, modernizace kuchyně a centrální vytápění plynovým kotlem, který není již funkční. Dům je napojen na elektřinu, plyn, vodovod a septik. Dále je u domu připravena odbočka pro připojení na veřejnou kanalizaci, původní studna a bylo vybudováno nové drátěné oplocení. Dům je určen k celkové rekonstrukci a dále je k dispozici rozpracovaný projekt nového přízemního domu 3+kk v místě současné stodoly viz vizualizace ve fotogalerii. Základní občanská vybavenost je dostupná ve městě Lázně Bohdaneč nebo v Opatovicích nad Labem, kde je také nájezd na dálnici D11. Pardubice a Hradec Králové nabízejí komplexní zajištění všech možných služeb. Kousek od domu je zastávka autobusu. Uvedená kupní cena je včetně provize zprostředkovatele. Poplatníkem daně z nabytí nemovitých věcí (4%) je kupující. PENB má hodnotu G. Nemovitost je ihned k dispozici.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Pardubice

Adresa:

Plch

Plch

Cena:

2 399 000,- Kč

Poznámky k ceně:

Financování Vám zajistíme. Poplatníkem daně z nabytí nemovitých věcí (4%) je kupující. Cena včetně provize zprostředkovatele.

Celková plocha:

2380 m2

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Nabídka je rezervována

Značka:

N1306

Rozšířené informace

Druh stavby:

smíšená

Stav stavby:

před rekonstrukcí

Druh objektu:

samostatný

Typ objektu:

přízemní

Počet podlaží:

1

Plocha parcely:

2380

Zastavená plocha:

790

Zahrada:

ano

Plocha zahrady:

1590

Stáří:

90 let

Počet obytných místností:

2

Sociální zařízení:

ano

Inženýrské sítě:

vodovod

veřejný vodovod

kanalizace

plyn

elektřina 220 V/380 V

topení centrální - plyn

PENB:

G

PENB:

G mimořádně nehospodárná

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) VENUS reality (IČ 04336232) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Čelakovského 488

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Mgr. Šiška Petr

Mobil:

605 830 975

Telefon:

495 511 623

Fax:

495 511 623

Email:
ICQ:

233856786

Skype:

petrsiska

URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky