Dům pro vícegenerační bydlení, Hradec KrálovéPopis:

Nabízíme k prodeji rodinný dům - objekt v Hradci Králové, městská část Březhrad. Po přestavbě vhodný pro vícegenerační bydlení. Dispozice nemovitosti - v přízemí prostorný salon s barem pro 50 osob, kuchyň s oknem do ulice. Kapacitu lze v letních měsících rozšířit o dalších 40 míst na venkovním posezení, které je využíváno cyklisty. Půdní prostory jsou v současné době nevyužité a je možná vestavba. Ve sklepě vlastní studna. Vytápění ústřední plynové. Do domu zavedeny všechny inženýrské sítě. Společně s hospodou se nabízí i velký byt po rekonstrukci, který vznikl z tanečního sálu. Velký obývací pokoj s patrem na spaní a kuchyňským koutem, 3 pokoje, koupelna, WC a terasa. Vytápění ústřední plynové a krbová kamna. Prostor současné hospody je možné po přestavbě využít pro bytové účely.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Hradec Králové

Cena:

neurčena

Poznámky k ceně:

info v kanceláři

Celková plocha:

200 m2

Značka:

977

Rozšířené informace

Sklep:

ano

Inženýrské sítě:

vodovod

kanalizace

plyn

elektřina

PENB:

G

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) BERNECKER reality s. r. o. (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

S. K. Neumanna 1257

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Koppová Jana

Mobil:

602832260

Telefon:

495534888

Fax:

495534888

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky