Prodej rekreační chalupy na polosamotě v obci KohoutovPopis:

V exklusivním zastoupení si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji chalupu na krásném a klidném místě v obci Kohoutov. Kohoutov leží cca 7 km od Kuksu a od Dvora Králové nad Labem na jihovýchodě Krkonošského podhůří. Zaslouženě se této obci říká Perla Podkrkonoší. V období cca 5ti let vznikne v nedaleké obci Kocbeře sjezd z dálnice D11, tudíž bude chalupa vhodnou alternativou pro pražské chalupáře v komfortní dojezdové vzdálenosti. Chalupa je vhodná jak k bydlení, tak k celoroční rekreaci. Díky jejímu umístění je zde úžasný klid a krásný výhled do údolí na dva rybníky a kapličku. Objekt je částečně zděný a kamenný, se sedlovou střechou (betonová taška). Dispozice: 1. PP: klenutý sklep. 1. NP: vstup, chodba, světnice s kuchyní, koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC, opatřena podlahovým topením, dále šatna a technická místnost. Po dřevěném schodišti se dostaneme do 2. NP, kde jsou 2 obytné místnosti a volné podkroví na případné dodělání. Na dům navazuje bývalý chlév, menší stodola a kůlna. Přípojky: voda obecní, kanalizace jímka, el. 230/400V, vytápění je řešené ústředním topením na tuhá paliva. Kolem domu částečně oplocená zahrada s ovocnými stromy. Obec je velmi činná, realizuje různé společenské akce, je zde lékař, smíšené zboží a pekárna. . . aj. Nedaleko je krásné přírodní koupání. V okolí bohaté lesy - houbařský ráj. Celková plocha pozemku: 411 m2. Zastavěná plocha: 202 m2. Předzahrádka: 87 m2. Zahrada za domem: 122 m2. S financováním Vám rádi pomůžeme. Doporučujeme prohlídku. V případě rychlého jednání je možná sleva.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Trutnov

Adresa:

Kohoutov

Cena:

1 560 000,- Kč

Poznámky k ceně:

při rychlém jednání možná SLEVA

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

66CH04223

Rozšířené informace

Rekreační objekt typu:

chalupa

Druh stavby:

smíšená

Plocha parcely:

411

Zastavená plocha:

202

Sklep:

ano

Plocha zahrady:

209

Inženýrské sítě:

vodovod

veřejný vodovod

elektřina 220 V/380 V

topení centrální - tuhá paliva

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Krejcarová Jana

Mobil:

602 618 405

Telefon:

495 213 915

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky