Prodej rekreační chalupy na polosamotě v obci KohoutovPopis:

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji chalupu na polosamotě k celoroční rekreaci v Krkonošském Podhůří v obci Kohoutov, vzdálené 7 km od Dvora Králové s krásným výhledem do údolí na dva rybníky a kapličku. Objekt částečně zděný a kamenný, se sedlovou střechou (betonová taška). Disp: 1. PP: klenutý sklep. 1. NP: vstup, chodba, sednice s kuchyní, koupelna s vanou i sprchovým koutem a WC, šatna a technická místnost. Dřevěné schodiště do 2. NP, kde jsou 2 obytné místnosti a volné podkroví. Na dům navazuje bývalý chlév, menší stodola a kůlna. Přípojky: voda obecní, kanalizace jímka, el. 230/400V, vytápění ÚT na tuhá paliva i v podkroví. U domu částečně oplocená zahrada s ovocnými stromy. Celková plocha pozemku: 411 m2. S financováním Vám rádi pomůžeme. Doporučujeme prohlídku.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Trutnov

Adresa:

Kohoutov

Cena:

1 950 000,- Kč

Značka:

66CH04223

Rozšířené informace

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Krejcarová Jana

Mobil:

602 618 405

Telefon:

495 213 915

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky