Prodej RD/chalupy bývalého mlýna 3+kk - Luže, okr. ChrudimPopis:

Prodej RD/chalupy (bývalý Panský mlýn) 3+kk s rybníkem v obci Luže (6 km od Skutče a 18 km od Chrudimi); pozemek celkem 10. 726 m2, zastavěná plocha 300 m2, užitná plocha 550 m2. Zdivo domu je kamenné (opuka). Dispozice: Snížené přízemí: mlýnská hala. Přízemí – 1 obytná místnost s kuchyňským koutem, druhá prostorná kuchyň, koupelna (sprchový kout, WC, bidet), chodba, technická místnost s původní turbínou, 2x sprchový kout, 4x WC, vstup na zahradu. 1. patro: 2 obytné místnosti, WC, velká mlýnice. Podkroví – velké půdní prostory (možnost další obytné vestavby). Topení: lokální elektrické + kachlová kamna v obytné místnosti. IS: elektro. , obecní vodovod, kanalizace, nádrž na užitkovou vodu. 3x el. bojler na ohřev vody. Nově: rozvody vody, odpadů a elektřiny (v obytné části), dřevěná okna, koupelny, WC, kachlová kamna. Rekonstrukce probíhala postupně od roku 2010. V případě zájmu je cena i s částečným vybavením domu. Na objekt navazuje pergola s venkovní kuchyní, velkým grilem a dílnou (garáží). Okolo pozemku teče čistá řeka Novohradka vhodná k rybaření popřípadě rekreaci. Dům je vhodný k bydlení, rekreaci i k podnikání (např. po úpravách možno užívat jako penzion aj. ). Veškerá občanská vybavenost v místě. V blízkosti se nachází, Chrám Panny Marie Pomocné (Chlumek), zámek Nové Hrady, zřícenina Košumberk a mnoho dalších turisticky zajímavých míst a cílů.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Chrudim

Adresa:

Luže

Cena:

3 500 000,- Kč

Celková plocha:

10726 m2

Značka:

N02625

Rozšířené informace

Rekreační objekt typu:

chalupa

Plocha parcely:

10726

Zastavená plocha:

300

Zahrada:

ano

Inženýrské sítě:

vodovod

kanalizace

elektřina

topení lokální - elektro

PENB:

G

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Fortunae (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Eliščino nábřeží 842

500 03 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Jakub Janiš

Mobil:

+420 774 289 077

Telefon:

+420 495 516 162

Fax:

+420 495 516 163

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky