Prodej chaty v zahrádkářské osadě ve Velkém Poříčí u HronovaPopis:

Nabízím Vám prodej hezké celodřevěné chaty v oplocené zahrádkářské kolonii ve Velkém Poříčí, 2 km od Hronova. Chata stojí na vlastním pozemku o velikosti 396 m2 ve svahu na místě s úžasným výhledem do okolí. Do chaty je přivedena elektřina (vlastní elektroměr), dále je k chatě přivedena studniční voda. Na svažitém pozemku se nachází kaskádovitá skalka. Z části je pozemek osázen tújemi, které zajistí soukromí. Na pozemku je připravený (rovný) prostor pro umístění bazénu. Chata se prodává včetně vybavení, viz fotografie. Hledáte-li klidné místo pro Vaši rekreaci, toužíte-li po zahrádce na slunném místě, neváhejte mě kontaktovat. Těším se na prohlídky.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Náchod

Adresa:

Velké Poříčí

Cena:

340 000,- Kč

Poznámky k ceně:

ZLEVNĚNO

Značka:

66CH04196

Rozšířené informace

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Pácaltová Veronika

Mobil:

604 517 188

Telefon:

495 213 915

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky