Prodej chaty pod lesem u rybníka v Batňovicích u Malých SvatoňovicPopis:

Dovolujeme si Vám nabídnout prodej rekreační chaty v obci Batňovice v okrese Trutnov, 4 km od Rtyně v Podkrkonoší. Chata stojí v chatové osadě u rybníka Podháj. Objekt je z části zděný a z části dřevěný, se sedlovou střechou. Konstrukce je zateplená. Chata je celoročně dostupná po místní komunikaci. Dispozice: vchod do obytné verandy, kuchyň, ložnice, druhá ložnice. Zateplené podkroví vhodné k přespání, místnost připravená na koupelnu. Vedlejší stavby: celodřevěná kolna na nářadí. U chaty chemické WC. Přípojky: elektřina 230V, voda veřejná sezonní na pozemku, vytápění kamny na TP. Celková plocha pozemku: 317 m2. Krásné klidné místo s výhledem na rybník a Jestřebí hory. Vhodné k rodinné rekreaci s možností rybaření, koupání, turistiky. V okolí Rtyně v Podkrkonoší 3km, Úpice 3km, Malé Svatoňovice 3 km, Trutnov 16 km, Teplice nad Metují 22 km. Doporučujeme prohlídku. Pro více informací kontaktujte makléře.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Trutnov

Adresa:

Batňovice

Cena:

610 000,- Kč

Poznámky k ceně:

ZLEVNĚNO

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

66CH04341

Rozšířené informace

Rekreační objekt typu:

chata

Druh stavby:

dřevěná

Plocha parcely:

317

Inženýrské sítě:

elektřina

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Krejcarová Jana

Mobil:

602 618 405

Telefon:

495 213 915

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky