Prodej částečně zrekonstr. chalupy 2+kk - Jívka, okr. TrutnovPopis:

Prodej částečně zrekonstr. chalupy 2+kk v obci Jívka, okr. Trutnov; pozemek celkem 695 m2, zastavěná plocha 80 m2 + zděná kůlna 15 m2, obytná pl. 46 m2, užitná pl. 131 m2. Dispozice: 1. NP – vstupní chodba, velká obytná místnost s kuchyňským koutem, spíž, komora, suché WC, dřevník. Podkroví: prostorná ložnice, dílna, půda (možnost vybudovat další obytné místnosti). Topení: lokální na TP + elektrické přímotopy. Na chalupu navazuje prostorná zděná kůlna. IS: elektřina 230/400V, studna - kopaná (hloubka cca 3,5 m), možnost napojení na obecní vodovod (vzdálenost cca 20 m). Na udržovaném pozemku okrasné stromky a keře, terasa pro venkovní posezení a ohniště. Před cca 8 lety v přízemí proběhla rekonstrukce obytné místnosti, nově: izolace, obvodové zdivo, okna, elektřina, strop z trámů… Obec Jívka se nachází 20 km od Trutnova a 10 km od Hronova. Obcí protéká potok Dřevíč a je ohraničena Adršpašsko-Teplickými skalami na straně jedné a Jestřebími horami na straně druhé. Jedná se o atraktivní lokalitu nabízející bohaté vyžití v zimních i letních měsících. V zimě: od 5 do 30 km - lyžařský vlek Radvanice, ski areály - Kamenec, Mladé Buky, Petříkovice, Žacléř. V létě: cyklistika turistika, horolezectví, houbaření, koupání např. koupaliště v obci Chvaleč nebo v Meziměstí kde jedno z největších koupališť na Náchodsku. V obci je pošta, obecní úřad, prodejna potravin, mateřská škola, knihovna, dětské hřiště, penziony a sbor dobrovolných hasičů. Další informace Vám rádi sdělíme v realitní kanceláři.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Trutnov

Adresa:

Jívka

Cena:

2 870 000,- Kč

Celková plocha:

695 m2

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

N02836

Rozšířené informace

Rekreační objekt typu:

chalupa

Druh stavby:

smíšená

Umístění objektu:

klidná část obce

Počet podlaží:

2

Plocha parcely:

695

Zastavená plocha:

80

Zahrada:

ano

Inženýrské sítě:

studna

elektřina 220 V/380 V

topení lokální - tuhá paliva

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Fortunae (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Eliščino nábřeží 842

500 03 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Jakub Janiš

Mobil:

+420 774 289 077

Telefon:

+420 495 516 162

Fax:

+420 495 516 163

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky