Chata v Novém Městě nad MetujíPopis:

Dovoluji si Vám exklusivně nabídnout prodej chaty o užitkové ploše cca 40 m2 v Novém Městě nad Metují. Částečně zděná a částečně dřevěná chata stojí v malé zahrádkářské kolonii na vlastním pozemku o velikosti 613 m2. Dispozice: 1. PP - sklep, kůlna, WC a sprchový kout, 1. NP - terasa, obývací prostor s kuchyňským koutem, 2. NP - prostorná ložnice. Do chaty je přivedena obecní voda, která se na zimu vypíná. Elektrika 220/380V, odpad je řešen septikem. Vytápění je možné řešit kamínky na tuhá paliva s možností napojení na komín nebo topit přímotopy. Na zahradu je přivedena užitková voda z nedaleké řeky Metuje. Parkování je možné na parkovišti u vchodu do kolonie. Chata je umístěna v dolní části svažité zahrady, která je vkusně a prakticky řešena. Na zahradě jsou vysázené vzrostlé okrasné stromy a keře, které splňují funkci zástěny pro absolutní soukromí. Na zahradě jsou dále jabloně, angrešty, rybízy a jiné užitkové rostliny. Zahrada sousedí s další chatou, kterou vlastní přátelští zahrádkáři. Přijeďte na prohlídku. Chata je v zajímavé turistické lokalitě. Historické centrum Nového Města nad Metují je vyhlášeno městskou památkovou rezervací. Jednou z nejcennějších historických památek a jedním z hlavních turistických cílů je novoměstský zámek. V nejbližším okolí, cca 4 km od kolonie, se nachází přírodní rezervace Peklo (zařazena do systému Natura 2000) zahrnující romantická údolí řek Metuje a Olešenky. V širším okolí města se nachází velké množství dalších atraktivních a vyhledávaných lokalit: vodní nádrž Rozkoš, Babiččino údolí a zámek Ratibořice, pohraniční pevnostní systém - Dobrošov, památky z prusko-rakouské války 1866, Orlické hory. Nejbližšími městy (do 20 km) v okolí jsou: Dobruška, Náchod, Opočno, Česká Skalice, Hronov a Jaroměř. Těšíme se na prohlídky tohoto "pohádkového" místa kousek od Pekla. S financováním rádi pomůžeme.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Náchod

Adresa:

Nové Město nad Metují

Cena:

960 000,- Kč

Značka:

66CH04351

Rozšířené informace

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Pácaltová Veronika

Mobil:

604 517 188

Telefon:

495 213 915

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky