Chata se zahrádkou, Svobodné Dvory, prodejPopis:

Nabízíme k prodeji rekreační chatu v Hradci Králové, ul. Bohdanečská. Chata má obytnou plochu 25 m2 + 11 m2 zastřešená terasa. Na pozemku další stavby - altán s posezením, dílna a sprcha. Celková výměra pozemku je 435 m2. Jedná se o zateplenou dřevostavbu se zavedenou elektřinou. Na pozemku je rozvod vody. Dispozice – terasa, zádveří se suchým WC, kuchyňka a obytná místnost. Vytápění elektrický přímotop, okna plastová, střecha kanadský šindel. V osadě k dispozici společné prostory (umývárna s pitnou vodou, WC) asi 80 m od chaty. Na pozemek je možný příjezd autem, vjezd do kolonie na dálkové ovládání. Pozemek lze oplotit. Chata se nabízí se zařízením. MHD v dosahu.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Hradec Králové

Cena:

neurčena

Poznámky k ceně:

info v kanceláři

Celková plocha:

435 m2

Značka:

980

Rozšířené informace

Rekreační objekt typu:

chata

Druh stavby:

dřevěná

Inženýrské sítě:

elektřina

PENB:

G

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) BERNECKER reality s. r. o. (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

S. K. Neumanna 1257

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Koppová Jana

Mobil:

602832260

Telefon:

495534888

Fax:

495534888

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky