Chalupa, Liberk - Bělá (rezervace)Popis:

Nabízíme k prodeji chalupu v obci Liberk - Bělá. Jedná se o roubenou stavbu, která je částečně vyzděná. Dispozice - vstupní chodba, obytná světnice, ložnice, kuchyně, ložnice pro hosty, koupelna a WC samostatně. Podkroví je vhodné pro další obytnou vestavbu. V obytné místnosti je krb a elektrické přímotopy, v kuchyni jsou kamna na tuhá paliva. Pro ohřev vody se využívají bojler v kuchyni a koupelně. Zavedena obecní voda, vlastní studna nabízí užitkovou vodu. Odpad je sveden do velké žumpy. Na obytnou část navazuje technické zázemí - sklad, dřevník, garáž s dílnou a sklep. Zděná garáž je postavena místo původní dřevěná stodoly. K chalupě patří pozemek o celkové výměře 1848 m2. V blízkosti zimní Ski areály ve Zdobnici 10 km nebo v Říčkách 9km, Rychnov nad Kněžnou 10 km. Ideální pro celoroční rekreaci.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Rychnov nad Kněžnou

Adresa:

Liberk

Cena:

neurčena

Poznámky k ceně:

info v kanceláři

Celková plocha:

1848 m2

Příznaky:

Nabídka je rezervována

Značka:

906

Rozšířené informace

Rekreační objekt typu:

chalupa

Druh stavby:

smíšená

Plocha parcely:

1848

Sklep:

ano

Garáž:

ano

Inženýrské sítě:

vodovod

elektřina

PENB:

G

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) BERNECKER reality s. r. o. (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

S. K. Neumanna 1257

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Koppová Jana

Mobil:

602832260

Telefon:

495534888

Fax:

495534888

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky