Pronájem 2+1 v přízemí RD se zahradouPopis:


Nabízíme pronájem prostorného bytu v přízemí rodinného domu v Kuklenách. Byt má velkou obytnou kuchyni a dva samostatné pokoje, koupelnu se sprchovým koutem společnou s WC. K užívání je polovina zahrady a za příplatek je možno pronajmout i garáž. Byt je volný, v současné době v něm probíhají dokončovací práce menších oprav. Vhodné jak pro starší manžele, tak i pro rodinku s dítětem, kde oba dospělí pracují. K uvedenému nájemnému je třeba připočíst zálohy na vodu 400,-Kč na osobu a zálohu na plyn a elektřinu ve výši 4000,- Kč. Byt má svá měření všech médií, zálohy budou každoročně vyúčtovány. Vratná kauce jedna celá měsíční platba, odměna realitní kanceláři jeden holý nájem. Pokud budete chtít objekt shlédnout, stačí zavolat na tel. : 725 318 350 - makléřka Jitka Kociánová.

Typ nabídky:

pronájem

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Hradec Králové

Cena:

10 000,- Kč/měsíc

Poznámky k ceně:

+ záloha na energie

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

BH2666

Rozšířené informace

Druh stavby:

cihlová

Stav stavby:

dobrý

Vlastnicví:

osobní

Druh bytu:

2+1

Počet podlaží:

2

Číslo podlaží:

1

Podlahová plocha:

60

Inženýrské sítě:

plyn

topení centrální - plyn

PENB:

G mimořádně nehospodárná

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) RK Bytyhradec (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Wonkova 554

Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Kociánová Jitka

Telefon:

725 318 350

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky