Prodej bytu 4+1 s balkonem v Hradci Králové,bratří ŠtefanůPopis:


V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej bytu 4+1 s balkonem v Hradci Králové Slezské Předměstí, ul. bratří Štefanů-poblíž Polikliniky. Výhled z bytu do klidové zony se zelení. Žádaná lokalita města, s dobrou dostupností všech služeb a dobrou dojezdovou vzdáleností MHD do centra. Byt se nachází v 5. NP upraveného zatepleného domu bez výtahu. Má vyzděné jádro, upravenou kuchyňskou linku, kombinovaný sporák, plastová okna se žaluziemi, jinak původní stav-vhodný k modernizaci dle potřeb nového vlastníka. Společenství vlastníků není zatíženo úvěrem a o dům se bezvadne stará. Nízké provozní náklady na provoz bytu. Byt je bez právních vad a závazků, je vyklizený a po prodeji je ihned k dispozici. Klíče pro nezávaznou prohlídku máme, rád Vás bytem provedu. Pro bližší informace volejte makléře : Pavel Staněk telefon 777192016. Doporučuji nezávaznou prohlídku ! Bydlete hned !

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Hradec Králové

Cena:

4 650 000,- Kč

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

BH2559

Rozšířené informace

Druh stavby:

panelová

Stav stavby:

dobrý

Vlastnicví:

osobní

Druh bytu:

4+1

Počet podlaží:

5

Číslo podlaží:

5

Podlahová plocha:

75

Inženýrské sítě:

plyn

topení dálkové

PENB:

C úsporná

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) RK Bytyhradec (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Wonkova 554

Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Staněk Pavel

Telefon:

777 192 016

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky