Nová bytová jednotka 2+kk ve Dvoře Králové - Nádražní Pěšina (rezervace)Popis:

Nabízíme Vám bytovou jednotku o velikosti 2+kk z druhé etapy výstavby obytného souboru Nádražní Pěšina ve Dvoře Králové nad Labem. Moderní novostavba bytového domu obsahuje 12 bytových jednotek identických velikostí a dispozic. Vnitřní dispozice: vstup, chodba, komora, WC, koupelna, obývací pokoj s kuchyňským koutem a ložnice. K bytu náleží kryté parkovací stání, sklepní kóje a podíl na pozemku. Přípojky: vodovod obecní, kanalizace - čistírna OV, podlahové vytápění z centrálního zdroje, TUV z centrálního zdroje, TV a net rozvod. Výběr ze dvou variant provedení interiéru (povrchy, dveře). Bez kuchyňské linky. Informujte se na další podrobnosti a zarezervujte si svůj byt včas.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Trutnov

Adresa:

Dvůr Králové nad Labem

Cena:

2 196 900,- Kč

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Nabídka je rezervována

Značka:

66BT04346

Rozšířené informace

Vlastnicví:

osobní

Podlahová plocha:

43

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Krejcarová Jana

Mobil:

602 618 405

Telefon:

495 213 915

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky