Dlouhodobý pronájem bytu v Hradci Králové Hrubínova ulicePopis:


Exkluzivně nabízíme dlouhodobý pronájem pěkného bytu v Hradci Králové Hrubínova ulice. Byt má dispozici 1+1 s balkonem na mezipatře a sklepní kojí, celková výměra je 39 metrů2. Zateplený nízkopodlažní dům s novým výtahem v klidné a žádané části Hradce Králové, s nezpoplatněným parkováním u domu a dobrou dostupností všech služeb. MHD. obchod, restaurace-vše do 300 metrů. Vhodné bydlení pro spolehlivý pracující pár. Byt bude k dispozici od října 2020. Nájemné i s energiemi celkem 10. 000,-Kč, majitel požaduje složení vratné kauce-jistiny ve výši 10. 000,-Kč, RK jednorázově zprostředkování 8. 000,-Kč. Pro termín nezávazné prohlídky prosím kontaktujte telefonicky makléře : Pavel Staněk telefon 777192016. Doporučuji !

Typ nabídky:

pronájem

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Hradec Králové

Cena:

10 000,- Kč/měsíc

Poznámky k ceně:

celková měsíční úhrada

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

BH2523

Rozšířené informace

Druh stavby:

panelová

Stav stavby:

velmi dobrý

Vlastnicví:

osobní

Druh bytu:

1+1

Počet podlaží:

4

Číslo podlaží:

2

Inženýrské sítě:

topení dálkové

PENB:

C úsporná

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) RK Bytyhradec (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Wonkova 554

Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Staněk Pavel

Telefon:

777 192 016

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky