Bytu 2 + kk + nebytový prostorPopis:

Exkluzivně nabízím k pronájmu byt 2+kk po celkové rekonstrukci ve zděném domě se společně užívanou zahradou ve vnitrobloku. Dispozice bytu: obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, koupelna s WC a komora. Byt se nachází v 1. NP. K užívání je i nebytový prostor v 1PP, RK nekontaktovat, nutná kauce

Typ nabídky:

pronájem

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Hradec Králové

Cena:

14 000,- Kč/měsíc

Poznámky k ceně:

+ zaloha na energie 4 000

Celková plocha:

49 m2

Rozšířené informace

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) daniela menclova , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Inzerent se při registraci na web hradeckralove.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů v inzerátu ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uživatel, který odesílá odpověď, svěřuje své osobní údaje Inzerentovi na vlastní riziko.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Jméno:

daniela menclova

Telefon:

777884968

Email:
 

při kontaktu s inzerentem uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky