Byt 4+1 s garáží, v centru města, nájemPopis:

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu luxusní byt 4+1 s balkonem v centru města, tř. Karla IV. Byt se nachází ve 2. patře cihlového domu. K bytu náleží garáž. Byt je orientovaný na dvě světové strany a jeho obytná plocha je 120 m2. Byt je vybaven množstvím úložných prostor. K dispozici sklep a část půdního prostoru. Majitel si přeje pracující nekuřáky, bez malých dětí a domácích malíčků. Kauce je ve výši 2 měsíčních nájmů, nájemné je uvedeno bez záloh na energie a provize RK.

Typ nabídky:

pronájem

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Hradec Králové

Cena:

16 000,- Kč/měsíc

Poznámky k ceně:

+ zálohy,2x kauce a provize RK

Celková plocha:

120 m2

Značka:

918

Rozšířené informace

PENB:

G

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) BERNECKER reality s. r. o. (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

S. K. Neumanna 1257

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Koppová Jana

Mobil:

602832260

Telefon:

495534888

Fax:

495534888

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky